אימונים וכושר

סוגי אופני כושר ביתיים ומה היתרונות שלהם

אופני כושר ביתיים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אופני כושר ביתיים הם דרך מצוינת להיכנס לכושר ולהישאר בריאים. הם גם אופציה טובה עבור אנשים שאינם יכולים להרשות לעצמם חברות בחדר כושר.

הדבר הטוב ביותר באופני הכושר הביתיים הוא שהם עוזרים לכם להגיע ליעדי הכושר שלכם מבלי שתצטרך להשקיע בהם יותר מדי זמן.

מה זה אופניי כושר ביתיים

בהמשך לפסקה הקודמת, אופני הכושר הביתיים הם אלטרנטיבה מצוינת לחדר הכושר. זה מאפשר לכם להתאמן בזמן שנוח לכם וללא כל לחץ.

הם אופניים נייחים אשר תוכננו לשימוש בבית, ולא על אופני כושר ציבוריים. הם בדרך כלל זולים יותר מעמיתיהם בחדר הכושר וניתן להשתמש בהם לתרגילים בעלי השפעה נמוכה כמו רכיבה על אופניים, חתירה או ספינינג.

היתרונות של שימוש באופני כושר ביתיים כוללים: סיכון מופחת לפציעה מנסיעה לחדר כושר עלות נמוכה בהשוואה לחדר כושר נוחות מוגברת השפעה נמוכה יותר על המפרקים.

סוגי אופני כושר לבית הקיימים כיום

ישנם סוגים שונים של אופני כושר ביתיים הקיימים כיום. ניתן לקבוע אותם לפי סוג האימון שהם מציעים, סוג ההתנגדות שהם מספקים וגודלם.

כמה סוגים נפוצים של אופני הכושר הביתיים הם אופניים נייחים ואופני שכיבה. לאופניים נייחים יש בסיס נייח והנעת שרשרת חד-מהירות או רב-מהירות. לאופניים שכיבה יש מושב שכפוף לאחור כדי ליצור קשת מול גופו של הרוכב.

הסוג הנפוץ ביותר של אופני הכושר הביתיים הוא האופניים הזקופים, שיש להם שניים או שלושה הילוכים בהנעת שרשרת עם תושבת תחתית סגלגלה או עגולה.

היתרונות שלהם

אופני כושר ביתיים הם דרך מצוינת להיכנס לכושר. הם גם דרך מצוינת לחסוך כסף על דמי מנוי לחדר כושר. אתם יכולים לשרוף קלוריות על ידי רכיבה על אופניים שלכם ואתם יכולים גם לקבל קצב אנדורפין מהאימון.

ישנם סוגים רבים של אופני כושר ביתיים הקיימים כיום. חלקם מספקים מראה מקצועי יותר בעוד שאחרים מספקים יותר נוחות ונוחות.

חלק מהיתרונות שמציעים אופני הכושר הביתיים אלו כוללים:

  • חיסכון בכסף בדמי מנוי לחדר כושר.
  • שריפת קלוריות.
  • קבלת קצב אנדורפין מהאימון.

תפריט נגישות אתר