קנאביס וסי בי די

מה שאתם צריך לדעת על פאודרד דונאטס

קנאביס סוג פאודרד דונאטס

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

ככל שהשימוש בקנאביס הופך ליותר ויותר מיינסטרים ומקובל, חשוב להישאר מעודכנים לגבי סוגי הקנאביס השונים הזמינים בשוק.

אחד הזנים החדשים שצבר פופולריות נקרא "פאודרד דונאטס". סוג זה של קנאביס הופך להיות מועדף בקרב אלה שמחפשים לקבל "היי" ולא רוצים לחוות יותר מדי פרנויה. בואו נסתכל על כך מקרוב.

מה זה זן הפאודרד דונאטס?

הוא סוג של זן קנאביס שנוצר על ידי חציית שני זנים פופולריים, Girl Scout Cookies ו-Wookie15. שילוב זה מביא להכלאה דומיננטית באינדיקה עם רמת THC מרשימה בממוצע בין 20%-25%. הוא ידוע בטעמו המתוק ובארומה שמזכירים, ניחשתם נכון, פאודרד דונאטס. נוסף על כך, זן זה מייצר אפקט חזק להפליא בתחושת ההיי בגוף שיכול להימשך די הרבה זמן.

אם אתם צורכים את הזן הזה, אתם יכולים לצפות לתחושת רגיעה חזקה בכל הגוף והנפש. זה יכול להיות מועיל במיוחד אם יש לכם עבודה אינטנסיבית או אם אתם מתאוששים מאימון גופני. בנוסף, חלק מהמשתמשים מדווחים גם על תחושת אופוריה, מה שהופך אותה לאפשרות מצוינת עבור אלה המחפשים להירגע לאחר יום ארוך.

למה כדאי לנסות Powdered Donuts?

ראשית, אם אתם מחפשים משהו שיעניק לכם שיא מרגיע אך ממריץ אז זה הזן המושלם עבורכם. יש לו מספיק THC כדי לוודא הרגשת "הסאטלה" הנמשכת (אבל לא עד כדי כך שהיא הופך למכריעה או מעוררת פרנואידיות.) יתרה מכך, לזן זה נאמר שיש השפעות חיוביות מאוד על הקלה בכאבים, הקלה במתח, נדודי שינה ואפילו דיכאון - והכל ללא תופעות לוואי לא נוחות או סיכונים הקשורים לצורות חזקות אחרות של קנאביס.

לדוגמה, אם יש לכם כאב כרוני, צריכת הזן הזה יכולה לעזור להקל על הכאב ללא צורך במשככי כאבים במרשם. בנוסף, אם אתם מתקשים לישון או סובלים מדיכאון, זן זה יכול גם להועיל.

משתמשים רבים מדווחים על תחושת נינוחות ורגועה יותר לאחר צריכת Powdered Donuts, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת עבור אלה המחפשים דרכים טבעיות לנהל את הסימפטומים שלהם.

איך מוצאים את הזן

כיום יש שפע של חנויות מקוונות בישראל בהן ניתן לרכוש מוצרי קנאביס איכותיים כמו זן זה או אחר (הכוונה היא לחנויות מורשות ובודקות מלאי בבתי מרקחת מורשים במדינה). רק הקפידו לעשות את המחקר שלכם לפני ביצוע רכישות כלשהן כדי שתדעו בדיוק לאיזה סוג מוצר אתם רוכשים!

אז אם אתם מחפשים תחושות היי גבוות אך אז אולי כדאי לנסות את פאודרד דונאטס.

עם הטעם המתוק והארומה שלו בשילוב עם אפקטים עוצמתיים לגובה הגוף, הזן הזה יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים כדי לעזור להירגע אחרי יום או לילה ארוך בעיר. בנוסף, הוא מציע יתרונות רפואיים רבים כגון שיכוך כאבים, הקלה במתח ואפילו הקלה על נדודי שינה.

אין במאמר זה המלצה לצריכה או לשימוש בקנאביס.

תפריט נגישות אתר