הסרת שיער

מה זה הסרת שיער בלייזר ומה חשוב לדעת על זה

הסרת שיער בלייזר Min (1)

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

הסרת שיער בלייזר היא סוג של הפחתת שיער לצמיתות המשתמשת בטכנולוגיית לייזר כדי להשבית את זקיק השיער. התהליך אינו מסיר את השערה מהזקיק, אך כן הורס את התאים בזקיק המייצרים שיער.

הלייזר משמש בדרך כלל על אנשים עם עור כהה ושיער בהיר. טיפולי לייזר נעשים לרוב בסדרת מפגשים עם פער של כשבועיים בין כל פגישה.

מה זה הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא הליך שבו משתמשים בקרן לייזר כדי להרוס את זקיק השערה. אור הלייזר מוחל על העור שבו הוא מכוון והורס את זקיק השערה, ומונע צמיחה עתידית.

ההליך אורך בדרך כלל בין 15 ל-30 דקות. שיער עשוי להתחיל לצמוח בחזרה לאחר 8 שבועות, אך ניתן להפחית זאת על ידי שימוש בטיפול נוסף בתוך 6 חודשים מהטיפול הראשון.

הסרות שיער בלייזר יכולים לשמש בכל חלק בגוף עם שיער לא רצוי, כולל גבות, בתי השחי, רגליים, חזה וקו ביקיני.

חשוב לדעת

הסרת שיער בלייזר היא תהליך שבו זקיקי שיער נהרסים על ידי אור לייזר.

חשוב לדעת שהתהליך עלול להיות כואב ויכול לגרום לכוויות. מספר הטיפולים הדרושים כדי לראות תוצאות תלוי גם במחזורי צמיחת השיער של האדם, סוג העור והאזור המטופל. היא דרך יעילה להסרת שיער לא רצוי ללא תופעות לוואי. זה לא משנה אם אתם כהה או בהיר עור, זכר או נקבה, הסרות שיער בלייזר מציעות לכם דרך קלה להיפטר משיער הגוף הלא רצוי שלכם. לעומת אנשים בעלי שיער לבקני, מכיוון שהלייזר לא נתפס בשורש השערה והוא אינו אפקטיבי.

התהליך אינו מומלץ לנשים בהיריון או מיניקות.

תפריט נגישות אתר