אזרחויות ודרכונים

מה דרוש עבור הוצאת אזרחות רומנית ומה היתרונות של זה

הוצאת אזרחות רומנית Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

רומניה היא מדינה של מהגרים וקל להיות אזרח אם יש לכם את המסמכים הנכונים.

רומניה היא אחת המדינות הפופולריות ביותר להגירה באירופה. היא דורגה כאחת המדינות המסבירות פנים בעולם ואנשים מכל רחבי העולם נמשכים ליופי הטבעי שלה, לתרבות התוססת ויוקר המחיה הנמוך.

הוצאת אזרחות רומנית מחייבת אותכם להיות בן 18 ומעלה, לחיות ברומניה לפחות חמש שנים לפני הגשת הבקשה, לספק ראיות שאינך מהווה איום על הביטחון הלאומי או הסדר הציבורי, ללא עבר פלילי ולשלם מסים.

מה דרוש עבור זה

אם אתם מעוניינים לקבל אזרחות רומנית, כדאי ללמוד על הדרישות החוקיות וכיצד להשיג אותה.

הוצאת אזרחות רומנית היא לא רק עניין של זכות אלא גם עניין של גאווה לאומית. זה אחד הדברים הכי חשובים שיהיו לכל אזרח רומני וחשוב שידעו איך להשיג אותו.

הוצאת אזרחות רומנית דורשת את הצעדים הבאים:

  • למלא טופס בקשה.
  • לעבור מבחן התאזרחות.
  • לעבור בדיקה רפואית.
  • להשתתף בראיון.
  • לשלם את העמלות הקשורות לתהליך התאזרחות.

היתרונות של זה

עם ההרחבה האחרונה של האיחוד האירופי, גדל מספר המדינות שבהן רומניה היא אזרחית. המשמעות היא שיש הזדמנויות רבות לרומנים לקבל אזרחות במדינות אחרות.

יש הרבה יתרונות בהוצאת אזרחות רומנית. זה קל להשגה וזה לא דורש דרישות מיוחדות. קבלת אזרחות רומנית יכולה להיות הזדמנות מצוינת למי שרוצה לחיות באיחוד האירופי. זה גם מציע את ההזדמנות לחיות באחת המדינות היפות באירופה עם היסטוריה ותרבות עשירה. בנוסף לאזרחות רומנית היא דבר נהדר להשיג מכיוון שהיא מעניקה לכם זכויות רבות. זה גם מאפשר לכם להצביע בבחירות המקומיות וליהנות לעבוד ברומניה.

תפריט נגישות אתר