סלולר

איפוס פלאפון סמסונג - כל הידע הנדרש בנושא

איפוס פלאפון סמסונג Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

איפוס הטלפון הסלולרי של סמסונג הוא דרך לתקן בעיה בטלפון סמסונג. אם הטלפון שלכם לא נדלק, עליכם לנסות שיטה זו כדי לראות אם היא פותרת את הבעיה.

  1. כבו את המכשיר והסר את כרטיס ה-SIM, כרטיס ה-SD והסוללה.
  2. לחצו והחזק את לחצן הגברת עוצמת הקול תוך כדי לחיצה ממושכת על לחצן ההפעלה למשך 10 שניות עד שתראה לוגו אנדרואיד ירוק מופיע על המסך שלכם.
  3. שחררו את שני הכפתורים כאשר אתם רואים את הלוגו הזה מופיע על המסך שלכם.
  4. הטלפון שלכם יהיה כעת במצב שחזור. תראה שלוש אפשרויות: "מחק נתונים/איפוס להגדרות היצרן", "מחק מחיצת מטמון" ו"אפשרויות מתקדמות". בחרו "מחק נתונים/איפוס להגדרות היצרן" על ידי שימוש בלחצן הפחתת עוצמת הקול כדי לגלול אליו מטה ולאחר מכן לחץ על לחצן ההפעלה כדי לבחור בו.

איפוס טלפון סלולרי של סמסונג הוא תהליך שמוחק את כל הנתונים וההגדרות בטלפון. זה נעשה על ידי מעבר להגדרות -> כללי -> איפוס -> איפוס נתוני יצרן.

תהליך זה ימחק את כל הנתונים, כולל כל מידע אישי, תמונות או קבצים אחרים.

אחת התכונות הללו היא שניתן לאפס אותן להגדרות היצרן, מה שאומר שאתם יכולים לשחזר את הטלפון שלכם למצבו המקורי אם אתם מבחינים בבעיות כלשהן.

חשוב לציין שאיפוס להגדרות היצרן ימחק את כל הנתונים עליו, לכן עדיף לגבות כל דבר חשוב לפני שמתחילים בתהליך. אם אינכם בטוחים אם גיביתם את הנתונים שלכם או לא, אנו ממליצים לעשות זאת לפני איפוס הטלפון שלכם.

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את המידע הנדרש עבור הנושא איפוס פלאפון סמסונג.

תפריט נגישות אתר